wtorek, 21 sierpnia 2012

Bohaterowie ;)


Niall Horan - dwudziestoletni Irlandczyk, obecnie mieszka w Londynie. Ma młodszego brata - Kevina (15 lat). Uwielbia jeść. Pracuje jako "grajek do kotleta" w jednej z najbardziej prestiżowych restauracji w Wielkiej Brytanii. Brak dziewczyny/chłopaka (jest biseksualny).


Zayn Malik - dwudziestojednoletni chłopak. W połowie jest Pakistańczykiem (po ojcu) w połowie Brytyjczykiem (po matce). Obecnie mieszka w Londynie. Ma dwie młodsze siostry - Karimę (15 lat) i Anisę (17 lat). Pali papierosy. Pracuje jako model. Jest typem podrywacza. Obecnie nie ma dziewczyny (jest heteroseksualny).


Harry Styles - dziewiętnastoletni Brytyjczyk, obecnie zamieszkujący Londyn. Ma starszą siostrę Emmę (27 lat). Ma w posiadaniu dwa koty perskie - Puci i Ashanti. Pracuje na stanowisku kelnera. Obecnie jest w związku z Louisem Tomlinsonem (jest homoseksualny). 


Louis Tomlinson - dwudziestotrzyletni Brytyjczyk. Uwielbia nosić ciuchy w paski. Ma siostrę bliźniaczkę - Sophie (chyba logiczne, że 23 lata) oraz dwie starsze siostry - Kate (24 lata) i Emily (26 lat). Jest projektantem mody. Obecnie jest w związku z Harrym Stylesem (jest homoseksualny).Liam Payne - dwudziestotrzyletni Brytyjczyk. Jest samotnym ojcem małego Kaspra. Ma młodszą siostrę - na prawdę ma na imię Isabella, ale wszyscy mówią na nią Izzy (18 lat). Uwielbia nosić koszule w kratę. Pracuje jako nauczyciel informatyki w szkole gimnazjalnej. Obecnie nie ma dziewczyny. (jest heteroseksualny). 


Kasper Payne - sześcioletni Brytyjczyk. Gdy miał rok, jego mama Caroline Jenner zostawiła go jego ojcu - Liamowi Payne. Lubi rysować i jeździć na rowerze. Nie ma rodzeństwa.Lola Monroe - dziewiętnastoletnia Amerykanka. Przyjechała do UK ze swoją najlepszą przyjaciółką Daną gdy miała osiemnaście lat, aby znaleźć wymarzoną pracę aktorki. Nie powiodło się jej, dlatego pracuje jako masażystka w spa. Obecnie zamieszkuje Londyn - mieszka ze swoją przyjaciółką Daną. Ma młodszą siostrę - Dorię (9 lat). Nie ma chłopaka (jest heteroseksualna). Dana Ray - dziewiętnastoletnia Amerykanka. Ma czworo rodzeństwa - dwie młodsze siostry - Maggie (16 lat) i Charlotte (17 lat) ma też dwóch starszych braci - Chrisa (22 lat) i Seana (25 lat). Jest kelnerką w jednym z Londyńskich barów. Lubi imprezować. Nie ma chłopaka (jest heteroseksualna).

3 komentarze:

  1. Kasper - poprostu mnIe rozwaliłaś =]

    OdpowiedzUsuń
  2. Stworzyłaś z nich zupełnie innych ludzi i to może być fajne C:

    Luna. http://www.one-direction-one-dream.bloog.pl/

    OdpowiedzUsuń